Вступає в силу з 05.07.2020
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І
ПОЛОЖЕННЯ КОРИСТУВАННЯ
ПОСЛУГАМИ VIDEO4SALES
Вступ
Користування сайтом video4sales.com.ua і іншими сайтами проекту (далі «Сайт»), а також користування продуктами та послугами, пропонованими на сайті (далі за текстом «Послуги» або «Сервіси», за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (Договору) між Вами (користувачем сайту) і нами — компанією «Video4sales» (Далі по тексту «Адміністрацією сайту», «нами» або «ми»).

У цьому документі описані основні положення цього договору, а також викладені деякі його умови.

Для послуг, що надаються на території України, під компанією «Video4sales» розуміється Фізична особа-підприємець Дикун Христина Геннадіївна, що діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань No запису 2 415 000 0000 92 376 від 05.09.2018р.

Реквізити конкретного постачальника послуг будуть вказані в електронній квитанції, інвойсі платіжної системи або виставленому вам рахунку.

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією Video4sales завжди буде включати в себе щонайменше ті умови і положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються «Загальні умови «).

Будь ласка, прочитайте ці Загальні Умови уважно.

Крім Загальних умов, ваш договір з компанією Video4sales, також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в юридичних повідомленнях, які діють щодо Послуг (далі іменуються «Додаткові умови»).

Загальні умови і Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг і користуванні сайтом.


Ухвалення умов
Для отримання можливості користування Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов, користування Послугами Video4sales забороняється.

Прийняти Умови за допомогою таких дій:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті;

(Б) фактичним використанням Послуг. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми розглядатимемо факт використання Послуг як прийняття Умов.

Користуючись сайтом проекту або пропонованими на сайті послугами ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо ви не згодні з цими Загальними Умовами або

Додатковими умовами, опублікованими на сайті - покиньте сайт і припиніть використовувати Послуги.
Предмет договору

Предметом договору є користування сайтом, а також Послугами, які ми пропонуємо на сайті video4sales.com.ua та інших сайтах проекту Video4sales.

Умови користування послугами і матеріалами сайту:

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови і користується сайтом і Послугами.
Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність і бути особою, досягли 18 річного віку.
Додаткові умови та положення

Так як ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти Додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг («Інформаційних продуктів») або в юридичних повідомленнях, що направляються вам (Далі «Додаткові умови»).

Додаткові умови є частиною вашого договору на надання послуг і користування сайтом, укладеного з нами.

Ми залишаємо за собою право вводити додаткові умови користування сайтом і послугами, обов'язкові для виконання.

Послуги Video4sales

Послуги і безкоштовні матеріали

Обсяг Послуг доступних вам залежить від умов придбаного продукту і пакета послуг. Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту які є поширюваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію за необхідною тематикою.

Платні послуги

У разі придбання пакета платних послуг або бронювання участі в заході, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову виплату, забронювати участь в живому заході (офлайн-тренінгу, семінарі) або ж оформити щомісячну передплату на Послуги.

Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте в процесі оформлення передплати.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів і програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів з додаткових програм навчання, вам необхідно придбати такі Послуги Окремо.

Деякі програми навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання визначених завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Ціни і вартість послуг

Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також надсилаються вам в електронних повідомленнях. Остаточна вартість послуг в валюті платежу (UAH) фіксується в виставленому вам рахунку, відображається на сторінці оплати послуг, а також в банківській виписці по картці. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків і платіжних систем.

Користування сайтом і замовлення послуг

Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте всі без винятку УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом зазначених документів, покиньте сайт і припиніть користування послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропонованому на сайті послуги, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджери або за номером телефону і email, зазначеним при реєстрації. В окремих випадках, ви можете, за
необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх Умов і правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами, пропонованими на сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів і мереж.

Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов'язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень.

Укладення угоди

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту і методу оплати.

Реєстрація на сайті, підписка на розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання вашої попередньої згоди з Умовами цієї Оферти і нашою Політикою Конфіденційності (без проставлення відмітки «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності» у відповідному полі, під формою збору даних).

Момент укладення договору

Відвідуючи сайт і користуючись безкоштовними матеріалами і послугами, розміщеними в відкритих розділах сайту, ви вкладаєте з нами Ліцензійну угоду на користування контентом.

Реєструючись на безкоштовний вебінар або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, ви укладаєте з нами договір про надання послуг. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі купівлі квитків на живі заході (форум, івент, офлайн-тренінг, онлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу квитків на захід у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та

Додаткові умови користування послугами

В процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг в момент успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови - Умови підписки.

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з вами вважається укладеним в момент оплати вами виставленого нами рахунку (або електронного інвойсу).

Придбання декількох продуктів або додаткових послуг Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або кількома послугами, сплативши пакет послуг разово або оформивши щомісячну передплату.

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації чи оформлення замовлення - оплати послуг, квитків або підписки.

Ви також завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення.

Терміни надання послуг

Разові послуги

Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиняється в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо в односторонньому порядку переносити дату і час проведення занять (вебінарів і майстер-класів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.

Підписка

Підписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (Мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий же мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження.

Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, використовували ви послуги, на які підписані, чи ні.

Термін доступу до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до певних навчальних матеріалів на обмежений термін. У такому випадку, ви гарантовано отримуєте доступ до контенту на термін, зазначений на сторінці продукту.

Хоч ми і не будемо навмисно обмежувати доступ до зазначеного контенту, однак, по закінченню цього терміну, ми не гарантуємо, що цей контент все ще буде вам доступний (Що не є порушенням умов договору з нашого боку).

Умови бронювання (замовлення) послуг

Бронюючи послуги компанії Video4sales ви оформляєте раннє замовлення на отримання послуг за зниженою ціною, за умови сплати вартості бронювання.

Залишок вартості послуг ви зобов'язується внести в терміни і на умовах акційної пропозиції, опублікованого на нашому сайті або в які направляються вам письмових повідомленнях.

За умови доплати різниці у вартості, ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того який пакет послуг ви бронювали.

Зверніть увагу, внесена вами сума (вартість бронювання) вважається завдатком і передається вами в рахунок належних платежів, на підтвердження укладення договору і в забезпечення його виконання. Якщо ви повністю не оплатите заброньовані послуги в зазначений термін, ми утримаємо всю суму завдатку - вартість бронювання не повертається.

Ви завжди зможете використовувати внесену вами суму (вартість бронювання) в рахунок часткової оплати інших послуг компанії Video4sales протягом двох (2) календарних місяців з дня внесення завдатку - для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. По закінченню зазначеного терміну, ви втрачаєте таку можливість.

Вартість послуг, на умовах акційної пропозиції, ви зобов'язуєтеся внести в терміни, опубліковані на нашому сайті або які повідомляються вам у письмових повідомленнях.

Умови оплати

Списання коштів

У разі придбання пакету послуг або квитка на живий захід на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, в момент оформлення підписки (успішного введення платежів) відбувається прив'язка карти до аккаунту користувача і кошти списуються з прив'язаною карти автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах передоплати. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг в новому розрахунковому періоді.

Невиконання платіжних зобов'язань

Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.

Спосіб оплати

Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити про зроблений платіж і направити зображення документів, що підтверджують оплату послуг з адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

Політика повернення і перенесення термінів надання послуг

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від послуг і отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов'язаних з поверненням.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (Отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступу до записів навчання, Вебінару і іншого платного навчального контенту) протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту підтвердження замовлення.

Якщо ви звернулися за поверненням в установлений термін, ми зобовязуємося повернути вам платежі, отримані від вас в якості оплати курсу. Для отримання повернення коштів зв'яжіться з нами для отримання дозволу запит на повернення в установленому порядку.

Якщо ви вже почали користуватися послугами протягом періоду відмови (наприклад, взяли участь в одному або декількох онлайн-заняттях або ж отримали посилання для перегляду або завантаження відеоуроків), ми отримаємо з внесеної вами суми вартість послуг, фактично наданих на момент оформлення запиту на повернення. В такому випадку, сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг і вартістю фактично спожитих послуг.

Політика відмови від участі в офлайн-заходах

Якщо ми отримали запит на повернення:

(А) за шістдесят (60) і більше календарних днів до запланованої дати проведення заходу або майстер-класу, незалежно від причин відмови, - ми повернемо вам всі отримані кошти (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних з поверненням);

(Б) в період від п'ятдесяти дев'яти (59) до тридцяти (30) календарних днів включно до запланованої дати проведення або майстер-класу, незалежно від причин відмови - ми повертаємо отримані кошти, за утриманням п'ятдесяти (50)% Від сплаченої суми;

(В) в період від двадцяти дев'яти (29) до п'ятнадцяти (15) календарних днів включно до запланованої дати проведення заходу, або майстер-класу, незалежно від причин відмови - ми повертаємо отримані кошти, за утриманням сімдесяти п'яти (75)% від сплаченої суми;

(Г) менше ніж за п'ятнадцять (15) календарних днів до запланованої дати проведення заходу, а також після початку заходу (першого дня) і пізніше - ми не здійснюємо повернення. Ми отримаємо всю суму авансу в якості компенсації збитку, заподіяного односторонньою відмовою від договору.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам за адресою info@video4sales.com.ua

Ми підтвердимо отримання запиту на повернення email - повідомленням на адресу, вказану при оформленні замовлення. Якщо ж ви не отримаєте письмового підтвердження протягом 24 годин з моменту відправлення листа, зверніться в нашу службу підтримки за телефоном, вказаним на сайті.

Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ і email, зазначені при оформленні замовлення; назва послуги (програми навчання, тренінгу або пакета послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

Ви розумієте, що, якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення або ж не надасте нам зазначену інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти Протягом тридцяти (30) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми отримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не подивилися доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів і встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови і додаткові гарантії повернення

Ми безумовно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів і ін.) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.

Перенесення термінів надання Послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу), ви має право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати і пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакета послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання.

Перенесення термінів надання Послуг можливий не більше одного разу. Для дотримання встановленого терміну, вам досить повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Ми безумовно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Закінчення періоду відмови

У разі, якщо Послуги були надані в повному обсязі до закінчення терміну відмови (Наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків і матеріалами) і / або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.

Використання коштів для оплати іншого продукту

Не пізніше двох (2) місяців з дати здійснення платежу, ви маєте право запросити зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого продукту (Послуги). Якщо вартість придбаного товару є більшими за розмір внесеної вами суми (депозиту), ви зобов'язуєтеся доплатити різницю до початку надання Послуг.

Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.

Для дотримання встановленого терміну, ви повинні повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Право на використання контенту Video4sales

Залежно від придбаних вами послуг, ви отримуєте доступ до контенту (Інформаційних і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на які захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Користуючись послугами, ви отримуєте право переглядати контент і використовувати його в особистих цілях, на умовах цієї угоди, на весь період надання послуг, якщо інше не передбачено додатковими умовами.

Торгові марки

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів і товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства. Їх згадка на сайті або в навчальних матеріалах компанії Video4sales не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

Знак для товарів і послуг, а також торговельні найменування Video4sales зареєстровані і належать нам. Ви не можете використовувати зазначені знаки для товарів і послуг без нашого письмового дозволу.

Авторські матеріали

Всі матеріали, розміщені на сайті video4sales.com.ua І інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (Контент) є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії Video4sales, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Користуючись послугами компанії Video4sales ви отримуєте право використовувати освітній контент в особистих некомерційних цілях. Вартість комерційного використання авторських матеріалів оцінюється в п'ятдесят тисяч (50 000,00) гривень за один календарний місяць використання.

Копіювання, переробка, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або наданих вам в ході навчання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено і переслідується по закону.

Зверніть увагу! Купівля доступу до навчального контенту "в складчину" або передача ваших облікових даних для доступу до навчання третім особам заборонені, - це піратство.

Ви попереджені, що фотозйомка, аудіо-, відеозапис процесу навчання (Семінарів, майстер-класів, вебінарів і живих заходів) суворо заборонено. В випадку порушення цієї вимоги, ви не будете допущені до отримання послуг.

Порушення прав

Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавством країни надання послуг та міжнародним законодавством, і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

У разі виявлення фактів незаконного використання нашої інтелектуальної власності (використання бренду; копіювання або переробка матеріалів курсу, або їх поширення; покупка доступу до курсу "в складчину" і передача облікових даних для доступу до навчання третім особам і ін.), ми маємо право припинити надання послуг і заблокувати аккаунт порушника, без відшкодування вартості навчання.

Ми маємо право за своїм вибором вимагати від порушника повного відшкодування збитків, завданих таким порушенням або ж виплати порушником компенсації в розмірі подвійної плати за правомірне використання об'єктів інтелектуальної власності, за кожен випадок неправомірного використання.

У разі відмови порушника від добровільної виплати компенсації, ми будемо змушені звернутися в правоохоронні органи, ініціювати кримінальну переслідування порушника та стягнути грошову компенсацію в примусовому порядку.

Відповідальність за послуги неналежної якості

Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, щодо претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюються на відносини, що виникають, незалежно від Загальних і Додаткових Умов обсягу прав споживача, наданих вам законом, в будь-якому випадку, не може бути зменшений.

Застереження про гарантії

Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами Video4sales принесе вам досягнення фінансових і будь-яких інших результатів. Дані, що надаються в процесі використання вами платних і безкоштовних матеріалів сайту, носять лише рекомендаційний характер.

Купуючи платні послуги або використовуючи безкоштовний контент, ви погоджуєтеся, що використовуєте контент виключно на свій розсуд і несете за це односторонню відповідальність.

Video4sales не несе ніякої відповідальності за можливу недоотриманий вами прибуток, репутаційні та інші ризики, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту. Результати, які ви отримуєте в процесі використання стратегій та рекомендацій, викладених на сайті, залежать від багатьох факторів, які носять виключно індивідуальних характер і залежать від того, хто навчається.

До них відносяться ваші індивідуальні здібності до навчання, сумлінне виконання домашніх завдань, рекомендацій і стратегій, які ви отримуєте в процесі навчання, а також факторів бізнес-середовища, ринків і економічних коливань в момент використання вами стратегій і знань.

Результати різних користувачів можуть значно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами. Надані на сайті кейси та історії успіху наведені в якості демонстрації результатів конкретних людей, і не є обіцянкою або гарантією досягнення вами таких же результатів, навіть в разі копіювання стратегій і дій, які були зроблені цими людьми для досягнення певних фінансових та інших результатів.

Використовуючи матеріали, ви відмовляєтеся від судових позовів та інших форм претензій до нас з приводу отриманих вами результатів в процесі використання контенту і користування послугами.

Ви розумієте, що ваша незгода з думкою наших тренерів або спікерів, методикою і змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.
Відповідальність

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність в установленому порядку.

Ми несемо відповідальність за: порушення Умов та порядку надання послуг; надання Послуг неналежної якості.

Ви несете відповідальність за: достовірність і правильність реєстраційних та платежів, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення; використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг; використання матеріалів, розміщених на сайті або наданих в ході надання Послуг, з метою їх подальшого перепродажу, поширення або передачі третім особам; поширення недостовірних відомостей про нашу компанію, що порочать нашу ділову репутацію (наклеп); порушення Умов користування послугами; порушення умов платежу; втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або наданої з порушенням термінів.

Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин від нас незалежних, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам; за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю
підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього повідомлення користувача); порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг; втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини; будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.

У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно: продовженням термінів надання послуг, або наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань.

Відповідальність наших працівників і агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників або агентів.

Відповідальність за розміщувані вами матеріали і контент

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті або в чатах в процесі користування послугами Video4sales. Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку, забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, такого що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози або наклеп.

Крім того, ваш контент також не повинен порушувати прав третіх осіб, що стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, ви також зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів / відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.

Відшкодування збитку

Якщо ви порушуєте вимоги Умов, ви зобов'язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили).

Ми залишаємо за собою право пред'являти вам претензії за втрати та інші вимоги, в порядку регресу.

Термін дії умов

Умови діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані компанією Video4sales.

Припинення дії (відгук) даних умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов'язання і відповідальність, які діяли для Вас і Компанії Video4sales, і виникли до моменту припинення дії Умов.

Термін дії договору

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений в зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакету послуг або бронювання участі в живому заході, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.

Договір про надання послуг, укладений в зв'язку з оформленням Вами платної підписки на Послуги, діє протягом терміну дії підписки і, в разі продовження

(Автоматичного продовження) підписки, продовжується на термін продовження підписки.

Припинення користування послугами

Ви маєте право припинити користування сайтом і послугами в будь-який час, без вказівки причини.

Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись в службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, після того як відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступних послуг.

У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте діючу підписку або доступ до придбаного пакету послуг, або право на відвідування живого заходи, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів Video4sales не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично не використаних послуг.

Ми залишаємо за собою право розірвати юридичну угоду з вами без вказівки причин, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніше ніж за дві (2) тижні до запланованої дати розірвання. У будь-якому випадку, договір не може бути розірваний раніше закінчення мінімального сплаченого періоду підписки або закінчення терміну надання послуг.

Ми можемо в будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:

(А) Ви порушили будь-яке положення Умов (або здійснили дії, що явно свідчать про те, що Ви не бажаєте або нездатні дотримуватися Умови)

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним)

(В) компанія Video4sales припиняє надання Послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами

(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору компанії Video4sales.

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Video4sales або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і Послуг.

Підписка

Кожна підписка на послуги Video4sales повинна бути скасована окремо. Ви можете скасувати підписку без вказівки причин в будь-який час після закінчення відповідного мінімального терміну підписки або в день закінчення періоду на який підписка була продовжена.

Ви можете скасувати будь-яку підписку на Послуги на нашому сайті, вибравши відповідні налаштування в вашому кабінеті користувача і відв'язати платіжну карту. Ви також можете відмовитися від підписки направивши нам email-повідомлення за адресою info@video4sales.com.ua

Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального періоду підписки або періоду, на який підписка була продовжена, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до запланованої дати скасування.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку за вагомим підставах.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати угоду користувача або скасувати вашу підписку негайно, в разі, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови договору або Загальні умови і положення, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.

Персональні дані

Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних на зазначених умовах, якщо ви не згодні з ними, припиніть використання сайту.

Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності; ви завжди можете знайти актуальну версію Політики

конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання і захист ваших персональних даних.

Зміни в умови надання послуг

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати ці Загальні Умови, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію Загальних Умов. Настійно рекомендується часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни Додаткових Умов, ми розмістимо нову редакцію додаткових умов безпосередньо на сторінці з описом продукту.

Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов і положень, і продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що використання Послуг після зміни Загальних або Додаткових Умов розглядається нами як прийняття вами цих Умов.

Якщо ви заперечуєте проти нової редакції Умов, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

Загальні правові умови

Загальні і Додаткові Умови складають повною юридичною угодою (Договір про надання послуг і користуванні сайтом) між Вами і компанією Video4sales, регулюють порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремої письмової угоди, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між Вами і компанією Video4sales.

Дійсність положень

При наявності розбіжностей між Додатковими умовами і Загальними умовами, положення Додаткових умов, що відносяться до відповідної Послуги, мають переважну силу.

Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність будь-якого положення цих Умов, то відповідне положення буде виключене з Умов, із збереженням дії інших положень Умов. Решта положень Умов і далі будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосовне право

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України. В частині законодавства про захист прав споживачів, застосовується законодавством країни проживання користувача.

Додаткові умови для організацій

Якщо Ви є юридичною особою (щоб уникнути непорозумінь термін «Ви» стосовно юридичних осіб в даних Умовах означає організацію), то приватна особа, яка прийняла умови від імені Вашої організації, заявляє і гарантує, що вона уповноважена брати зобов'язання від Вашого імені і володіє достатніми повноваженнями щоб приймати Умови від вашого імені.

Згода на фото- відеозйомку

Беручи УМОВИ (здійснюючи акцепт оферти), ви надаєте нам згоду на:

(А) організацію та ведення фото-, аудіо- і відеозйомки, а також веб-трансляцій відкритих занять і заходів (сесій, розборів і групових занять), з вашою участю;

(Б) використання компанією Video4sales фото- і відеоматеріалів, що містять ваше зображення, а також ваш голос і ваше виконання в рекламних цілях (в тому числі, на їх переробку і розміщення в мережі Інтернет).
Інформація про постачальника послуг

Video4sales - ФОП Дикун Христина Геннадіївна, що діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань No запису 2 415 000 0000 092376 від 05.09.2018р.
ФОП Дикун Христина Геннадіївна

Свідоцтво про державну реєстрацію ФОП №2 415 000 0000 092376 від 05.09.2018
Адреса: вул. Некрасова 47/15, м. Львів, 79014,
ЄДРПОУ 3110705000
Р/р UA9630529900000260030410009004
у ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО: 325321
Телефон: 0635880949
Платник єдиного податку за ставкою 5%,
не платник ПДВ

Дата: 5.07.2020

Дикун Х.Г.