Обрати сторінку

Перший з топ-10 найцікавіших мультфільмів – “Звірополіс” – вже встиг зібрати масу позитивних відгуків і солідні касові збори. Нижче представлені трейлери інших анімаційних робіт, які вже багато з вас певне встигли переглянути в українських кінотеатрах.

Звірополіс/Zootopia
Історія про мегаполіс, населений тваринами. Чудовий “звіриний” мультфільм від Walt Disney, який здатний підняти настрій і хвилю позитиву. При цьому сюжет має певну глибину.

Angry Birds в кіно/The Angry Birds Movie
Роль головного героя дісталася злій червоній пташці на ім’я Ред, яка буде вчитися керувати своїм гнівом. А в цілому мультфільм розповість історію легендарного протистояння пташок і свинок.

У пошуках Дорі/Finding Dory
Сиквел оскароносного “У пошуках Немо” від Disney/Pixar під назвою “У пошуках Дорі”. Головним героєм нової підводної історії стане добра, але жахливо забудькувата рибка Дорі. На екрані також з’являються і знаменитості з “Немо” – Марлін, Немо, Дорі та інші.

Льодовиковий перiод: курс на зiткнення/Ice Age: Collision Course
Погоня за невловимим жолудем призводить білку, яку, до речі, звуть Скрат, прямо в космос, де вона запускає ланцюгову реакцію подій планетарного масштабу. Глядачі мають змогу знову побачити знайомих героїв – Сіда, Менні, Дієго і інших звірів, які відправляються в захоплюючу пригоду і зустрічаються з новими персонажами.

Таємне життя домашніх тварин/The Secret Life of Pets
Про те, чим займаються наші домашні улюбленці, коли господарів немає вдома, розповідає мультфільм “Таємне життя домашніх тварин”.

Кубо. Легенда про самурая/Kubo and the Two Strings.
Картина оповідає про хлопчика на ім’я Кубо, який повинен відправитися в подорож в пошуках магічних обладунків свого батька – легендарного самурая.

Лелеки/Storcks
Анімація від Warner Brothers розповідає про птахів, які працюють в “службі доставки дітей”.

Тролі/Trolls
Музична комедія від творців “Шрека” під назвою “Тролі” розповідає про крихітних і неймовірно кумедних істот, які відправляться в подорож далеко за межі світу, який вони знають.

Співай/Sing
Творці “Гидкий я” і “Міньйон” створили черговий мультиплікаційний хіт під назвою “Співай”. Звірячий шоу-бізнес – це весело.

Микита Кожум’яка/Nicky Tanner
Український мультфільм “Микита Кожум’яка”, який розповідає про 12-річного сина знаменитого героя народних казок – Кирила, який переміг останнього Змія. У Микити немає надсили батька, а перемогти дракона йому доведеться лише за допомогою сили духу.