Обрати сторінку

Деніел Ньюман, головний аналітик Futurum Research і головний виконавчий директор Broadsuite Media Group розповів про те, як залишатися сфокусованими, створювати діалоги і збільшити конверсію в 2017 році. Пропонуємо вам переклад його думок…

 

 1. Посилений фокус на споживчий досвід. Споживчий досвід – це серце маркетингу для кожної галузі. І хоча він завжди був фокусом маркетингу, сучасні компанії, принаймні, успішні, використовували клієнтоцентричні філософії для створення ефективних маркетингових стратегій і позитивних digital-трансформацій.
 2.  

 3. Залучення та ефективні зміни: аналітика 2.0. Останнім часом всі говорять про вимірювання маркетингу. І те, чим ми володіємо – далеке від досконалості, після зізнань Facebook і інших компаній про те, що їх дані не дають повної картини. У наступному році вимірювання будуть проводитися з метою. Цілі бізнесу знову будуть прив’язуватися до доходу, вигоди, утримання клієнтів і задоволення.
 4.  

 5. Покладайтеся на нових лейтенантів з маркетингу: фахівців з обробки даних та фахівців з маркетингових технологій. Щоб перші два тренди з нашого списку працювали, керівниками повинні управляти дані. У той час як компанії націлені з’єднати маркетингові стратегії в соціальних медіа, email, платних, власних і незалежних медіа, повинні використовувати технології, необхідні для впровадження та підтримки цих стратегій. І директори з маркетингових технологій (Chief Marketing Technologist) очолять ці ініціативи – дослідження показали, що чотири з п’яти компаній вже це роблять.
 6.  

 7. Повсюдна персоналізація. Так як ми працюємо над індивідуалізацією всього, починаючи від банок Coca-Cola і закінчуючи кросівками, масова кастомізація трансформувалася в персоналізацію. Для деяких компаній це буде означати створення індивідуальних і специфічних точок контакту. Для інших – поліпшення купівельного процесу.
 8.  

 9. Кращий відеоконтент. І більше. Так, контент все ще король, але сам контент, який домінує в інтернеті, змінився. Контент в соціальних мережах, огляди, блоги, e-книги все ще важливий аспект маркетингу, але саме відео буде тією силою, що рухає бренд вперед. Подумайте про успіх таких ігор як Pokémon Go, і очікуйте, що віртуальна і доповнена реальність приведе нас в майбутнє. Бренди, які не використовують відео та візуали, залишаться в стороні.
 10.  

 11. Більше маркетингу в соціальних медіа. Нам необхідно змінити своє мислення про соціальні медіа. SMM-и повинні менше просувати і більше продавати. Часто бренди використовують соціальні медіа, щоб розмістити універсальний контент, який ігнорують користувачі. Соціальні мережі також повинні бути персоналізованими, і це не дуже складно зробити. Використовуйте соціальні медіа для маркетингу продажів і послуг. Для залучення користувачів, а не для сотні повідомлень.
 12.  

 13. Використовуйте Інтернет Речей. Інтернет Речей знаходився на стадії дитинства. У 2017 році очікуйте, що компанії будуть використовувати силу мільярдів розумних девайсів – мрію маркетологів. Ключовим тут буде збір і використання даних. Маяки, датчики, ТБ надають корисні дані, які дають більше можливостей ближче пізнати користувача. Чекайте, що Інтернет Речей змінить наше використання даних і технологій.
 14.  

 15. Чатбот і штучний інтелект стануть загальнодоступними. Надання позитивного клієнтського досвіду і послуг означає використання сили технологій. Дізнатися у місцевих жителів, де смачно готують, це добре, але вони не знають, чи любите ви гострі страви або страждаєте від непереносимості клейковини. Уявіть чатбот, який знає ваші вподобання і потреби, і розповість вам, куди піти поїсти, де зробити покупки і на чому відправитися в подорож. Чатботи можуть використовувати штучний інтелект, глибинне навчання і дані, отримані від доступу до інтернету, щоб зрозуміти і направити споживчу поведінку.
 16.  

 17. Маркетинг в правильний час замість маркетингу в реальному часі. Маркетинг в реальному часі був актуальною темою останні кілька років. Згадайте кампанію Oreo «Кидок в темряві». Зараз, коли ми використовуємо дані, щоб вибрати кращий момент для зв’язку зі споживачами, реальний час має бути замінено правильним часом.
 18.  

 19. Підготуйтеся до маркетингу, який контролює кампанії по діджитал-трансформаціях. Багато хто припускає, що СМО контролюють digital-трансформації. Ні. СМО повинні контролювати «кампанію» по діджитал-трансформаціях – процесом демонстрації ринку (і своїй команді), що компанія трансформується. Робіть це, ясно пояснюючи, як ці тренди, разом з діджитал-ініціативами, впливають на споживчий досвід, і як компанія впроваджує її в життя.