Обрати сторінку

Якщо Ви слідкуєте за діяльністю video4sales, то не могли не помітити що ми не тільки створюємо креативні, яскраві відео ролики для продажів, але і проводимо навчання для дорослих і дітей, та вчимо створювати та заробляти на відео он-лайн.

І ця ділянка нашої роботи не тільки приносить задоволення нашому тренеру – Христині Дикун, але і велику віддачу та вдячність її учнів.

Перший тиждень після свят пройшов для нашого тренера та відео-аніматора Христини в інтенсивному темпі, адже разом з Львівською Академією Start_IT вони провели зимовий комп’ютерний табір для школярів.

Протягом цілого дня учні слухали про те, чому YouTube – хороший спосіб почати свою онлайн-справу, як використовувати цей інструмент для поширення своїх ідей, як підготуватися до дорослого ІТ-життя саме за допомогою цього ресурсу.

Також учні, під керівництвом тренера вчились створювати свої мультфільми, складати сценарії, кадрувати, монтувати, записувати голос і дізналися про багато різних прийомів анімації. Протягом тижня роботи діти підготували ну просто неймовірні мультфільми, розпочали вести свої відео-блоги, які будуть добрим грунтом для їхнього майбутнього!

Ось декілька робіт учнів:

 

А ось і офіційний звіт та кілька фото з випуску в зимовому таборі від Львівська Академія Start_IT.

Дуже вдячні учням Львівська Академія Start_IT та керівнику  Елена Кобзева за можливість протестувати засоби сучасної освіти в дії!