Обрати сторінку

Ютуб здійснює значну зміну до алгоритму, який визначатиме чи відео буде повністю монетизованим, чи забороненим, або обмеженим чи зовсім безрекламним. Компанія від цього кроку очікує результату, через який на 30% менше відео будуть неправильно класифіковані як непридатні для монетизації.
У пості на блозі компанія стверджує, що вона використала більш ніж мільйон переглядів відео, достатньо щоб налаштувати алгоритм для механізму, який би визначав категоризацію завантажених відео. “Сьогодні ми усвідомлюємо, що цей важливий апдейт дасть результат, що зменшить кількість неправильної класифікації в цілому,” – стверджується у пості. “Іншими словами, мільйонами більше відео стануть повністю монетизованими”. Ютуб також заохочує творців вмісту продовжувати повідомляти, якщо вони вважають, що відео неправильно класифіковане, маючи вміст, що не підходить для реклами.

Компанія стикнулася з критикою за останні тижні від тих же творців вмісту, які розчаровані, що відео неправильно класифіковані, будучи непридатними. Ютуб налаштовує свій алгоритм починаючи з початку цього року, коли компанія оголосила, що вона шукає варіанти, щоб зробити цей сервіс безпечним місцем для брендів щоб виставляти рекламу.