Обрати сторінку

Соціальна мережа Facebook почала тестувати новий формат реклами – ролики, які переривають перегляд відео в режимі онлайн (стрімів). Зокрема, у відео вже можна вставляти 15-секундні рекламні ролики. Вони будуть вставлятися через чотири хвилини від початку трансляції за умови, що трансляцію дивиться не менше 300 осб одночасно.

Можливість наступної рекламної паузи буде з’являтися не раніше, ніж через п’ять хвилин. Рекламодавці можуть користуватися інструментами таргетингу, щоб вибрати аудиторію, але не можуть вибирати видавця або конкретне відео, в якому б вони хотіли, щоб їхня реклама з’явилася.

Отож, ще раз детально про те, як це працює.
Ваша реклама відображається в коротких відеороликах в прямих трансляціях і відео за запитом на Facebook.
Рекламна вставка в відео доступна тільки для мети «Перегляди відео» і повинна використовуватися в поєднанні зі стрічкою новин.

Вставка в відео – це нова можливість для охоплення аудиторії, що дозволяє рекламодавцям вставляти коротку відеорекламу в нативне відео на Facebook.

Тривалість рекламного відео ролика: від 5 до 15 секунд.

Так як таргетинг для вставки в відео залежить від аудиторії, глядачі однієї і тієї ж трансляції будуть бачити різні оголошення на основі своїх інтересів.

Ви можете додати це розміщення до вже існуючої рекламної кампанії або створити нову.

 

Для яких цілей реклами це розміщення доступне:

+ Перегляди відео.

 

Як запустити рекламні паузи під час Facebook Live (якщо ви хочете заробляти на цьому):
Щоб запустити рекламу в трансляціях:

  • Необхідно мати від 2000 підписників на сторінці.
  • В ефірі повинні бути присутніми не менше 300 глядачів (після 1-ї трансляції від 300 глядачів фейсбук надішле вам повідомлення, що ви можете включити монетизацію відео).
  • Рекламу можна запустити через 4 хвилини після початку ефіру.
  • Повторювати рекламну вставку можна з перервою в 5 хвилин.
  • Гроші на ваш рахунок будуть виводитися при досягненні суми в 100 $ раз на місяць.

Більш детально про налаштування можливості показу рекламних оголошень саме у ваших трансляціях з метою монетизації читайте у нашій наступній статті.