Обрати сторінку

Кампанія ретаргетингу (ремаркетингу)- оголошення, спрямовані на повернення відвідувачів сайту. Їх завдання – дати додаткову мотивацію для здійснення покупки.

Переваги ремаркетингу:

– Робота з теплою аудиторією, вже знайомої з брендом.
– Підвищується ефективність первинної рекламної кампанії.
– Клієнти схильні користуватися пропозицією з другого-третього разу більше, ніж з першого.

Де відображаються оголошення на YouTube

In-Stream – перед відтворенням відео:Video Discovery – поряд з відео що відтворюється:Video Discovery – в пошуковій видачіЯкий вид оголошення вибрати, в залежності від цілей кампанії

Зробіть вибір в залежності від етапу, на якому знаходиться клієнт:

In-Stream – якщо глядач уже готовий до покупки

Використовується для дотискання гарячої аудиторії. Приклад: людина зайшла в інтернет-магазин, вибрала товари, додала їх в корзину, але не завершила покупки. У ролику можна повідомити людини, що на обрані нею продукти діє знижка, товари закінчуються на складі або використовувати будь-які інші тригери.

У кутку реклами розміщується оверлей – плашка з посиланням на сайт і закликом до дії. Під час перегляду глядач може натиснути на кнопку і завершити покупку. З In-Stream оголошенням може відображатися додатковий графічний банер. Елемент з Google Adwords розташовується праворуч від ролика що відтворюється.

Video Discovery – якщо глядачеві потрібен додатковий розігрів

Реклама більше підходить для користувачів, які йдуть з сайту, не виконавши жодної цільової дії. При цьому оголошення відображаються тільки тим, хто провів на сайті більше 30 секунд. Цей фільтр виключить відвідувачів, що потрапили на ресурс випадково. Завдання реклами – ближче познайомити людину з брендом і підвищити до нього лояльність. На YouTube для цього використовується безкоштовний контент. У ролику на 5-10 хвилин розкриваються актуальні для клієнта питання. Це може бути покрокова інструкція, урок або просто список рекомендацій. Людина відкриває рекламу за своїм бажанням, тому потрібен яскравий заголовок.

Наприклад:
– ТОП-10 трендів інтернет-маркетингу, після яких ваш бізнес стане кращим.
– З чого можна починати вивчення іспанської мови: 10 найпоширеніших помилок.
– Як вибрати автомобіль (історія покупця, який втратив $10 000 через власну неграмотність).

В кінці ролика робиться заклик до дії – перейти на сайт. В опис до такого відео вставляється посилання на потрібну сторінку ресурсу.

Наскільки ефективний ремаркетинг на YouTube

Досвід показує, що після перегляду Video Discovery-реклами близько 15% відвідувачів “що пішли” повертаються на сайт.

Джерело