Обрати сторінку

В попередній статті ми розповідали про те, що Facebook тестує можливість вставки рекламних роликів у відео. Сьогодні ж розповімо про технічні аспекти: як саме налаштувати усі необхідні функції.

За допомогою вставок в відео від Audience Network видавці можуть показувати відеорекламу аудиторії з усього світу як на ПК, так і на мобільних пристроях в налаштуваннях pre-roll і mid-roll. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб показувати таку рекламу в відео.

Інтеграція
Коли ви налаштуєте обліковий запис Audience Network для показу вставок в відео, ви зможете створити мітку VAST, яку розмістите в відеоплеєрі або на рекламному сервері. VAST (Шаблон показу відеореклами) – це специфікація IAB для структурування рекламних позначок для показу реклами в відеоплеєрі.

Коли Audience Network потрібно показати рекламу, мітка VAST для вставки в відео відправить у відповідь параметри реклами та VPAID (визначення інтерфейсу показу реклами в відеоплеєрі). Це програма, яка запустить відеоплеєр для відображення реклами, а також для управління результативністю і відстеженням.

Перш ніж використовувати мітку VAST для вставки в відео, визначте макрос відеоплеєра або рекламного сервера, який видасть URL сторінки, де буде демонструватися рекламна вставка в відео. Вам знадобиться вказати макрос у вигляді значення для параметра виконання «pageurl» в мітці VAST для вставки в відео.

У відеореклами тривалістю від 31 секунди і більше протягом 10 секунд буде відображатися лічильник пропуску, після чого з’явиться кнопка «Пропустити рекламу».

Зверніть увагу, що на пристроях під управлінням iOS версії 9 або більш пізньої версії відеореклама буде завантажена за допомогою нативного плеєра і на повному екрані. Кнопка «Пропустити рекламу” не буде відображена, але буде діяти в відеорекламі, яка не унікальна в Facebook Audience Network. В iOS 10 підтримується вбудоване (нема на повному екрані) відображення відео в браузерах (наприклад, Chrome і Safari), де є функція пропуску.

Порядок інтеграції
Крок 1. Подайте заявку на вставку в відео в Audience Network
Крок 2. Створіть ID плейсменту
Крок 3. Отримайте мітку з плейсменту
Крок 4. Додайте мітку в відеоплеєрі або на рекламному сервері
Крок 5. Надішліть на перевірку
Крок 6. Перевірте мітку VAST
Крок 7. Перевірте рекламний блок
Крок 8. Заповніть платіжну інформацію

Крок 1. Подайте заявку на вставку в відео в Audience Network
Відкрийте панель додатків. В меню «Audience Network» в лівій частині екрану виберіть «Програми та сайти». Потім відкрийте розділ «Подати заявку на відео». Перегляньте вимоги і, якщо ваше відео їм відповідає, натисніть кнопку «Подати заявку», після чого дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок 2. Створіть ID плейсменту
Audience Network пропонує чотири типи реклами: банери, вставки (тільки для додатків), нативна реклама та вставка в відео. Після того як ви отримаєте дозвіл на використання вставки в відео, цей тип реклами з’явиться в розділі форматів відображення. Кожній рекламі в додатку присвоюється унікальний ID плейсменту. Першим кроком при додаванні реклами буде створення цього ID.
Натисніть кнопку «Створити плейсмент реклами», щоб приступити до створення ID плейсменту, який ви розмістите в відеоплеєрі.

У формі «Створити плейсмент реклами» введіть назву плейсменту; в розділі «Кроки для запуску реклами» введіть інформацію про те, як викликається плейсмент; в якості «Формату відображення» виберіть «Вставка в відео».
Створюйте окремі плейсменти у всіх місцях, де на вашому сайті буде відображатися реклама. Це підвищить точність відстеження статистики та результативності.

! Якщо ви використовуєте вставку в відео в Audience Network одночасно для ПК і для мобільного сайту, робіть плейсмент відповідними позначками (наприклад, desktop_placement_1 і iOS_placement_1). Так вам буде простіше розрізняти плейсмент і відстежувати результативність реклами на різних платформах.
Перегляньте свої плейсменти або створіть додаткові плейсменти реклами.

! Щоб дізнатися більше про створення ID плейсменту, ознайомтеся з розділом FAQ. Щоб дізнатися, як збільшити дохід, вивчіть рекомендації з використання інструменту для оптимізації ефективності.

Крок 3. Отримайте мітку з плейсменту
Щоб витягти мітку VAST для вставки в відео, яку ви розмістите в відеоплеєрі або на рекламному сервері, натисніть «Отримати тег».

У вікні «Приклад мітки в відео» ви побачите мітку VAST для свого плейсменту.

Не забудьте налаштувати параметр виконання «pageurl» на макрос відеоплеєру або рекламного сервера, який видає URL сторінки. Не потрібно жорстко ставити значення URL. Наприклад, якщо ви інтегруєте мітку VAST Audience Network в DFP, вона буде виглядати наступним чином:
https://an.facebook.com/v1/instream/vast.xml?placementid=836015693211631_1000672220079310&pageurl=%%REFERRER_URL_ESC_ESC%%

Якщо значення «pageurl» буде налаштовано неправильно, мітка VAST не видасть рекламу.


Крок 4. Додайте мітку в відеоплеєрі або на рекламному сервері
Після того як ви налаштуєте параметр виконання «pageurl» на макрос відеоплеєру або рекламного серверу, інтегруйте мітку в той же відеоплеєр або рекламний сервер. Значення «pageurl» має перетворитися в зашифрований URL сторінки. Приклад див. в розділі «Перевірка запиту VAST».

Крок 5. Надішліть на перевірку
Тепер ви готові відправити сайт на перевірку. Коли перевірка буде пройдена, реклама автоматично почне показуватись.

Відправка сайту на перевірку
Щоб додати домен сайту, виконайте наступні дії.

 1. Перейдіть на сторінку налаштувань Audience Network свого додатку за адресою https://developers.facebook.com/apps/<ID додатки> / audience-network /. Якщо ви не знаєте ID свого додатку, перейдіть до списку своїх додатків Facebook, натисніть додаток, в якому ви включили підтримку Audience Network, і перейдіть у вкладку Audience Network в розділі «Продукти» зліва.
 2. В поле «Додайте домен вашого сайту» натисніть «Додати домен».
 3. Додайте домен свого сайту. Якщо ви хочете показувати рекламу Audience Network на кількох доменах, вкажіть домен базового рівня. Після цього ви зможете відправляти запити з додаткових субдоменів, які будуть пізніше перевірені.
 4. Після того як ви введете і відправите домен свого сайту, він відобразиться в списку «Ваші домени» зі статусом Not Started.
 5. Статус Not Started матимуть всі домени, які ви додасте, поки від них не буде отримано рекламний запит. Після цього статус зміниться на Pending Review, і домен відправиться на перевірку. По завершенні перевірки він отримає статус, відповідний її результату. Детальніше про відправку додатків і сайтів до нас на перевірку.

Крок 6. Перевірте мітку VAST

 1. Додайте мітку VAST для вставки в свої відеоматеріали.
 2. Використовуйте інструмент для роботи з проксі-сервером, що підтримує HTTP (наприклад, Charles Proxy, Fiddler, Browser Development Tool і т.д.), щоб перевірити трафік HTTP від ​​клієнта.
  – Знайдіть свою мітку VAST для вставки в відео. Якщо ви не можете знайти мітку в трафіку HTTP, зверніться до розробників плеєра або команді рекламного сервера, щоб з’ясувати, чи правильно інтегрована мітка.
  – Перевірте запит VAST. Якщо вам вдалося знайти мітку VAST в трафіку HTTP, перегляньте запит VAST, щоб дізнатися, чи коректний ID плейсменту і зашифрований чи URL сторінки. наприклад,
  https://an.facebook.com/v1/instream/vast.xml?placementid=12345678901234567856_9876543210987654&pageurl=http%3A%2F%2Fwww.acme.com%2Fentertainment%2Fnews%2Fanother-zombie-show
 • Вивчіть відповідь VAST При видачі реклами у відповіді VAST буде представлений великий обсяг даних. Якщо перший елемент у відповіді VAST – Ad id = “FBAN», реклама видана.Якщо запит буде некоректним, Audience Network видасть помилку. Якщо буде видано повідомлення про помилку, виправте проблему і повторіть тест.

  При тестуванні нових доменів ви можете не отримати відгук реклами. Щоб нові домени були допущені до показу реклами, їх повинна перевірити команда Audience Network. Дізнатися, чи пройшов ваш домен перевірку, можна в розділі «Програми та сайти» в інтерфейсі користувача Audience Network.

 

Крок 7. Перевірте рекламний блок

 1. Переконайтеся, що в заповнювачі рекламного блоку відображається реклама.
 2. Перевірте, чи відображається лічильник пропуску і чи відновлює кнопка «Пропустити рекламу» відтворення відео. Детальніше про функції пропуску реклами читайте в розділі про інтеграцію вище.
 3. Відкрийте панель і переконайтеся, що реклама обробляється і реєструється системою.

Крок 8. Додавання платіжної інформації
Щоб почати заробляти гроші в Audience Network, ви повинні вказати відомості про свою компанію і банківські реквізити у вкладці «Виплати».

Введіть відомості про компанії та платіжні реквізити.

! Примітка. Якщо ви не надасте ці відомості, то, коли на балансі вашого облікового запису виявиться 100 доларів, показ реклами буде припинено, поки ви не вкажете потрібну інформацію. Детальніше про отримання платежів див. тут.

 

Отримання дозволу на показ реклами
Про те, що домен схвалений, вас повідомлять на Facebook і ел. поштою. Після цього ваші плейсменти будуть запущені, і реклама буде демонструватися користувачам вашого додатку або відвідувачам вашого сайту.

! Дана система вимагає мінімальної кількості запитів реклами, щоб вивчити ваші рекламні ресурси. Для вашої програми буде встановлено початковий ліміт в кілька мільйонів запитів в день. У цей період ви можете очікувати змін показників заповнюваності і CPM.
В наступній частині нашої статті ми розповімо про вимоги до відео, яке ви хочете вставити в якості реклами.