Обрати сторінку

Як правильно підбирати теги для відео на Youtube

Теги на YouTube – це ключові слова і фрази, які описують суть ролика. Завдяки тегам і іншим факторам алгоритми платформи розпізнають зміст відео. Теги невидимі для користувачів, але пошукові роботи їх відстежують. Вдало підібрані теги можуть допомогти відео потрапити в топ пошукової видачі, а також в рекомендовані.

Навіщо потрібні теги на YouTube

Теги виконують три основні функції:

 • просувають відео в пошуковій видачі
 • сприяють попаданню в рекомендовані ролики з аналогічної тематики
 • допомагають відображати відео потенційній цільовій аудиторії

Просто взяти і вписати в якості тегів найпопулярніші запити теж не можна. Якщо обрані ключові НЕ будуть доречні до суті ролика, це закінчиться неприємними наслідками. Наприклад, спадом кількості переглядів, дизлайками, зниженням показника утримання глядачів. Як підсумок – ролик виявиться в кінці видачі.
Більш того, YouTube може оцінити їх як помилкові метадані, а це вже загроза видалення відео.

Як підібрати теги для відео на YouTube

Перед оформленням тегів для ролика подумайте, який запит ви б самі ввели для пошуку свого відео, які слова найбільш точно передають його зміст. Але безумовно не можна покладатися тільки на інтуїцію. Зберіть семантичне ядро ​​для свого відео. Визначте ключові слова, що описують зміст ролика, і подивіться що шукають підписники разом з цими словами. Використовуйте для цього профільні сервіси (VidIQ, Serpstat, Keyword Tool та ін.). Якщо ви ведете канал регулярно, то вивчення запитів може стати джерелом ідей для нових роликів. Дізнавайтеся, що користувачі шукають найчастіше у вашій ніші і генеруйте нові теми для відео.

При введенні ключового слова в пошуковий рядок YouTube видає пов’язані підказки, які є найпопулярнішими запитами. Аналіз виданих фраз допоможе знайти теги, які вам підходять.

Наприклад, введемо в пошуковий рядок словосполучення “італійська паста”. І YouTube відразу підтягує підказки:

 • італійська паста рецепт
 • італійська паста приготування
 • італійська паста з фаршем
 • італійська паста карбонара

Виписуйте найбільш релевантні фрази і формулюй з них теги.

Аналіз каналів конкурентів

Пошукайте популярні ролики, що схожі за змістом на ваші. Проаналізуйте, за якими ключовими словами просувають свої відео конкуренти. Врахуйте, що правила YouTube строго забороняють копіювати чужий контент. Наприклад, популярний канал позначає всі свої відео певним переліком тегів, в тому числі з назвою рубрики або каналу. Якщо ви використовуєте абсолютно такий же набір тегів для своїх роликів, YouTube може розцінити це як спробу видачі себе за іншу особу і видалить відео. Тому не копіюйте буквально всі знайдені слова і фрази, виберіть найбільш відповідні.

YouTube не розкриває принцип роботи своїх алгоритмів. Відомо тільки, що на ранжування відео впливає безліч факторів. Але якщо ролики каналу мають однакові теги для відео, то вони можуть рекомендуватися один одному як схожі. А якщо об’єднати свої ролики специфічними брендованими тегами, то шанси на потрапляння в схожі відео до своїх власних роликів підвищаться. При створенні брендованих тегів можете вказати назву свого каналу або рубрики. Придумайте 1-2 брендованих теги і застосовуйте їх для всіх відео.

Як правильно вписати теги

Кількість тегів на YouTube обмежено кількістю в 500 символів. Краще, якщо ви будете використовувати цей обсяг максимально.

Декілька порад:

 • використовуйте не тільки слова, а й словосполучення
 • найбільш ключові і релевантні теги прописуйте на початку, щоб пошуковики ранжували їх в першу чергу
  уникайте помилок: теги з помилками не враховуються
 • використовуйте теги на тих мовах, на яких просуваєте свої ролики
 • не прописуйте теги в описі ролика (це заборонено на YouTube)

В цілому платформа індексує ролики за тегами певний період часу. Якщо за цей період після публікації ви не спостерігаєте очікуваного зростання переглядів, можна сміливо фіксити теги. Замінити їх можна в будь-який час, і кількість правок – необмежена. Але варто звернути увагу на те, що в успішному ролику їх потрібно залишити в спокої, інакше експерименти можуть привести до падіння відео в рейтингу.

Джерело

Що відбувається в інтернеті за 1 одну хвилину в 2019 році (інфографіка)

Сьогодні за одну хвилину в онлайні відбуваються мільярди і трильйони ітерацій. За той час поки ви скролите Facebook, світ облітає 188 млн електронних листів, в Instagram з’являється більше 46 000 нових постів, а користувачі встигають витратити майже $ 1 млн через інтернет. Всі ці дані сервіс Visual Capitalist зібрав в традиційну інфографіку.
Якщо порівняти ці дані з минулорічною статистикою, то можна зробити цікаві спостереження – чим більший сервіс, тим повільніше він зростає. Кількість логінів в Facebook і пошукових запитів в Google за одну хвилину, грубо кажучи, приблизно така ж: Google зріс лише на 100 000 запитів в хвилину в 2019 році, а Facebook – на 30 000 логінів.

У інших платформ зростання набагато більш вражаюче. Наприклад, Netflix майже потроїв кількість людей, які дивляться його контент, а Instagram практично подвоїв результати по скролінгу на платформі.

Як бачимо з інфографіки, Youtube також набирає обертів. Висновок – відеоконтент набирає популярності і маркетингових цілях. Тому важливо мати унікальний власний відеоролик для вашого бізнесу.

Два способи повернути клієнтів “що пішли” за допомогою YouTube-ремаркетингу

Два способи повернути клієнтів “що пішли” за допомогою YouTube-ремаркетингу

Кампанія ретаргетингу (ремаркетингу)- оголошення, спрямовані на повернення відвідувачів сайту. Їх завдання – дати додаткову мотивацію для здійснення покупки.

Переваги ремаркетингу:

– Робота з теплою аудиторією, вже знайомої з брендом.
– Підвищується ефективність первинної рекламної кампанії.
– Клієнти схильні користуватися пропозицією з другого-третього разу більше, ніж з першого.

Де відображаються оголошення на YouTube

In-Stream – перед відтворенням відео:Video Discovery – поряд з відео що відтворюється:Video Discovery – в пошуковій видачіЯкий вид оголошення вибрати, в залежності від цілей кампанії

Зробіть вибір в залежності від етапу, на якому знаходиться клієнт:

In-Stream – якщо глядач уже готовий до покупки

Використовується для дотискання гарячої аудиторії. Приклад: людина зайшла в інтернет-магазин, вибрала товари, додала їх в корзину, але не завершила покупки. У ролику можна повідомити людини, що на обрані нею продукти діє знижка, товари закінчуються на складі або використовувати будь-які інші тригери.

У кутку реклами розміщується оверлей – плашка з посиланням на сайт і закликом до дії. Під час перегляду глядач може натиснути на кнопку і завершити покупку. З In-Stream оголошенням може відображатися додатковий графічний банер. Елемент з Google Adwords розташовується праворуч від ролика що відтворюється.

Video Discovery – якщо глядачеві потрібен додатковий розігрів

Реклама більше підходить для користувачів, які йдуть з сайту, не виконавши жодної цільової дії. При цьому оголошення відображаються тільки тим, хто провів на сайті більше 30 секунд. Цей фільтр виключить відвідувачів, що потрапили на ресурс випадково. Завдання реклами – ближче познайомити людину з брендом і підвищити до нього лояльність. На YouTube для цього використовується безкоштовний контент. У ролику на 5-10 хвилин розкриваються актуальні для клієнта питання. Це може бути покрокова інструкція, урок або просто список рекомендацій. Людина відкриває рекламу за своїм бажанням, тому потрібен яскравий заголовок.

Наприклад:
– ТОП-10 трендів інтернет-маркетингу, після яких ваш бізнес стане кращим.
– З чого можна починати вивчення іспанської мови: 10 найпоширеніших помилок.
– Як вибрати автомобіль (історія покупця, який втратив $10 000 через власну неграмотність).

В кінці ролика робиться заклик до дії – перейти на сайт. В опис до такого відео вставляється посилання на потрібну сторінку ресурсу.

Наскільки ефективний ремаркетинг на YouTube

Досвід показує, що після перегляду Video Discovery-реклами близько 15% відвідувачів “що пішли” повертаються на сайт.

Джерело

Відеореклама майбутнього: найдокладніший огляд відеоформатів

Відеореклама майбутнього: найдокладніший огляд відеоформатів

Безумовно, зростання відеореклами пов’язане з технологіями. До них ми відносимо як до появи нових форматів дистрибуції і зростання числа можливостей вже усталених, так і здешевлення вартості виробництва – сьогодні в будь-якому смартфоні є цілком придатна камера. Тут ми говоримо про зростання відеоформатів з боку закупівель, тобто з боку рекламодавців.

Таким чином, ми вже зараз можемо спрогнозувати зростання споживання відео в найближчі роки, але не будемо.

Давайте краще поговоримо про формати: як найкраще використовувати відео, виходячи із трендів зростання?

Коли ми почали складати список, виявилося, що не так просто класифікувати формати відео. Сьогодні специфіка визначається авторством, метою і платформою розміщення. Тому ми розділили їх на кілька тематичних блоків: формати відеореклами, формати розміщення відеоконтенту, канали і технології. Розповімо докладніше:

Основні формати відеореклами

In-Stream

Відеооголошення, що розміщуються в потоці відео. Реклама може демонструватися користувачу до, під час або після основного ролика. Такі оголошення називаються «прероли», «мідроли» і «построли», відповідно. Існування формату In-Stream можливо в будь-якому відеохостингу, але найбільш широке поширення він отримав на YouTube (TrueView In-Stream). Глядачі можуть пропустити оголошення TrueView In-Stream через 5 секунд після його початку. Плата за перегляд стягується, якщо користувач: переглянув 30 секунд оголошення, переглянув ролик цілком, якщо він коротший, взаємодіяв з ним (натиснув на банер, підказку чи оверлей).

Незважаючи на коментарі про нав’язливість і роздратування користувачів, ви, напевно, вже спробували In-Stream в своєму міксі і оцінили те, що формат продуктивно працює при відповідному креативі. Ми припускаємо, що формат буде прокачуватися в плані кастомізації і персоналізації призову до дії. Наприклад, цільові дії всередині рекламного преролу: заповнення анкети, запит зворотного дзвінка і навіть покупка відразу з відео.

Крім популярного TrueView In-Stream YouTube пропонує і інший рекламний функціонал:

 • оголошення TrueView Video Discovery (відеореклама в результатах пошуку YouTube, в списку схожих відео YouTube, на головній сторінці мобільної версії YouTube);
 • реклама Bamper Ads або 6-секундні оголошення-заставки.

Out-Stream (альтернативні назви in-Read, in-Page, in-Feed)

Відеооголошення, що розміщуються в контенті веб-сайту або соціальної мережі (тобто поза потоком відео). Реклама починає відтворюватися автоматично при попаданні в зону видимості користувача (за стандартами IAB перегляд зараховується при viewability більше 50% і тривалістю від 3 секунд). Якщо плеєр пропадає із зони видимості користувача, відео зупиняється. Відеоплеєр статично розміщується всередині редакційного контенту. Формат Out-Stream доступний в Медійній мережі Google, на платформах BeRoll, NativeRoll і VideoNow.

Що стосується трендів в Out-Stream, тут також помітна тенденція на кастомізацію і персоналізацію. Розвиваються технології таргетингу по контексту сторінки. Можливості точкового таргетингу розширюються, а це безмежний простір для зростання формату і нативності показу.

 

Вірусний посів

Технологія, що підтримує дистрибуцію відеоконтенту в інтернеті. Грубо кажучи, посів дозволяє дати «стусана» для вірусного поширення ролика. Посів відео включає існування двох форматів:

Посів відео, розміщеного на спеціалізованих відеохостингах (YouTube, Coub, Vimeo);
Нативний посів відео – репостинг постів з відео, яке було завантажено в плеєр соціальної мережі (Facebook, Instagram), зовнішніми групами та акаунтами соціальної мережі.
Механізм посіву:

Відео рекламодавця розміщується в плеєрі відеохостингу або соціальної мережі і поширюється на майданчиках паблішерів за допомогою постінгу і репостів. Моделі оплати: за перегляд відео (CPV) / за 1000 показів (CPM).

У вірусному посіві тренди зростання залежать від соцмереж. Зараз спостерігається позитивна динаміка «нативних» форматів і негативна для формату посіву відео в зовнішніх плеєрах.

Branded content

Брендованим контентом може бути будь-який формат соціального відео, “спонсорований” рекламодавцем або брендом: YouTube-серіал або шоу (наприклад, BadTrip від блогера BadComadian спонсорував Meller), Istagram-відео про продукт у форматі demo або інтеграція/продакт-плейсмент в блогерський контент. Даний формат відео часто використовується рекламодавцями для інтеграції своєї продукції і демонстраціі прикладів використання. У разі правильно обраного блогера і нативної подачі формат може принести чудову конверсію в цільові дії і помітно збільшити лояльність до продукції або бренду.

 

Формати розміщення відеоконтенту

Social video

Соціальне відео – це будь-яке відео, головною метою якого є залучення користувачів. Чи це блогерське відео, UGC-ролик з котами або story з магазину продуктів – мета такого контенту не комерційна, а розважальна. У разі блогінгу монетизація може бути додатковим завданням.

Live відео (трансляції, стрім)

Live-відео може бути соціальним контентом, але специфіка його створення дозволяє винести його в окремий формат розміщення відео. Трансляції і стрім забезпечують залучення аудиторії за рахунок ефекту присутності. Приклади: бекстейдж артиста, ігровий стрім, live-зйомка заходу.

Найбільш часті рекламодавці в даному форматі – ігрові видавці і розробники, виробники продукції для геймерів. Як і в Branded Content, нативне оточення і product demo від лідерів думок – це драйвери зростання впізнаваності і лояльності аудиторії.

«New video»

Відносно нові хайпові формати відео 360, віртуальної і доповненої реальності ще не встигли довести свою performance-ефективність, але забезпечують максимальну глибину користувацького досвіду. VR і 36- відео відмінно передають атмосферу ролика, користувач може відчути себе героєм рекламного відео, потрапити в нові місця за допомогою бренду рекламодавця. Проте, рекламні відео в даному форматі зустрічаються не так часто, а ті, що ми бачимо, більше схожі на спецпроект. Фактично, у форматів «нового» відео ще все попереду, а зараз вони представляють собою дорогі «іграшки».

 

Канали розміщення

Відеохостинги

До спеціалізованих відеохостингів, в першу чергу, відноситься платформа YouTube. Зараз понад 1,3 мільярда людей завантажують сюди щохвилини 300 годин відео. Трохи меншою популярністю користуються платформи Coub і Vimeo, що спеціалізуються на зациклених відео і коротких розважальних роликах. А також недавно з’явився в Instagram сервіс IGTV. IGTV має величезний потенціал для розвитку, як формат для авторів. Ми думаємо, що через деякий час на майданчик прийдуть власні блогери з якісним контентом. Так ми побачимо новий хороший майданчик для розміщення реклами, орієнтованої на міленіалів.

Соціальні мережі

Соціальні мережі Facebook і Twitter вже можна вважати повноцінними відеохостингами за кількістю відеоконтенту, завантаженого в їх нативні плеєри. Розміщення відео в кожній соцмережі мають свою специфіку, що дозволяє винести їх в окремі формати в залежності від каналу розміщення.

Месенджери

Попри всі передстороги Telegram і не думає «вмирати». Швидше навпаки – кількість опублікованого відеоконтенту в каналах і чатах зростає. А вбудований міні-плеєр дозволяє переглядати нативні і YouTube-ролики просто і без втрати якості.

Стрімінгові сервіси

Twitch і YouTube Live вивели потокове відео на новий рівень і створили моду на нього. Трансляції ігор, спортивних заходів, стрімінг новин і музики дозволяють бути оточеним відео нон-стоп.

 

Технології розміщення

Персоналізоване і кастомне відео

Зараз ми досить часто зустрічаємо відеоплеєри з персоналізованими кнопками переходу і іконками соціальних мереж. Така кастомізація сприяє зростанню конверсій з відео і дає користувачам зрозумілий call-to-action. Все частіше починають зустрічатися покази рекламного плеєра в контексті статті, в якій розміщений плеєр. Даний форма –  нативний, а глядач більше зацікавлений в пропозиції і переході на цільову сторінку.

Мобільне відео

Існування всіх описаних вище форматів можливо як на робочому столі, так і в Мобайлі. Але є кілька, які набули широкого поширення саме завдяки смартфонам:

 • Fullscreen – відео відкривається на весь екран в банері при завантаженні сторінки. Fullscreen відносять до відео, коли запускається автоплей-відеоролик з таймером;
 • Rewarded відео – основною метою перегляду таких відео є отримання внутрішньої валюти додатків (в основному ігрових);
  Interstitial – рекламний ролик, який програється перед завантаженням контенту мобільного додатку або при зміні контенту у відкритому мобільному додатку.

Кількість мобільної аудиторії зростає пропорційно зростанню відео, два цих середовища постійно знаходяться в локомотиві digital. А коли вони “співпрацюють”, то створюють найбільш топові користувацькі продукти.

 

Кроссплатформенне відео і конвергенція ТБ і digital

Ця технологія зробила багато шуму в минулому році. Ще б пак – інтернет-реклама синхронізується з кількістю переглядів ТВ-контенту. Хтось пропонує підстроювання під заздалегідь відомий таймінг рекламних слотів, хтось виносить додаткові дії в онлайн (голосування, бекстейдж), хтось використовує можливість смартфонів «слухати» навколишні шуми і звуки і синхронізувати рекламні повідомлення. Проте, технологія ще не отримала широкого поширення: по-перше, вона дуже дорога, по-друге, в роботі занадто багато неточностей і складнощів. Але потенціал величезний.

Сьогодні з’являється все більше можливостей роботи з трафіком, а боротьба рекламодавця за увагу глядача виходить на новий рівень. Варто пам’ятати, що під кожен тип контенту підходить певний формат дистрибуції. Якщо ви вирішите розмістити стандартний TV-spot у вірусному посіві – це буде провал. Ви отримаєте охоплення, але результативність кампанії буде дорівнює нулю, так як про вірусний ефект не може бути й мови. Завжди варто приділяти креативу окрему увагу, адаптація під формат – це 80% успіху, а технології зможуть доставити ваше рекламне повідомлення точно за адресою.

 

Так з чого ж складати свій OLV-мікс і на що робити ставку в майбутньому?

Відкриємо вам секрет: немає ніякої чудодійної формули і чарівної пігулки. У кожному з перерахованих форматів є свої плюси і мінуси, і робити ставку на один з них безглуздо. Необхідно підбирати пул форматів, які відповідають вашим завданням, запустити тестові кампанії і зібрати статистику. Далі ознайомитися з результатом і перерозподілити бюджет на користь найбільш конверсійних форматів. Чим вище обсяг статистики – тим більше даних для аналізу і прийняття правильного рішення на основі фактів. Важливо пам’ятати, що відеореклама – точно такий же інструмент digital-маркетингу, як контекстна реклама або e-mail-маркетинг. Тут не тільки можна, а й ПОТРІБНО збирати статистику. До цих пір більшість рекламодавців задовольняються лише мінімумом (охоплення/покази, перегляди, CTR%). З чим це пов’язано, можна тільки гадати.

Якщо ми хочемо еволюції digital, то кожен з нас може зробити свій внесок, збираючи максимум інформації по кожному розміщенню: дані про внутрішні переходи, відмови, продажі, залученість…

І тоді вже завтра ми зможемо знизити вартість контакту, перейти на модель оплати CPL (за лід або продаж) і відкрити двері відеореклами для малого і середнього бізнесу.

Джерело тексту

20 важливих фактів і цифр про відеомаркетинг для бізнесу

20 важливих фактів і цифр про відеомаркетинг для бізнесу

Відеомаркетинг – це стратегія сучасного світу. Пройшли ті часи, коли постерів було досить, щоб привернути увагу аудиторії. Користувачі охочіше діляться відео, ніж іншими форматами медіа. Статистика також показує попит на відео про продукти від компаній. Дослідження показали, що відео не тільки приносять більше трафіку на сайти, але і генерують більший прибуток. Нижче ділимося інфографікою з інсайтами з відеомаркетингу від компанії Offeo.

* До 2020 року онлайн-відео складе більше 80% всього інтернет-трафіку від користувачів.
* Майже 50% користувачів шукають відео про продукт або послугу, перш ніж піти за покупкою.
* 45% людей дивляться більше години відео на Facebook або в YouTube на тиждень.
* 52% маркетологів називають відео типом контенту, який приносить найвищий ROI.
* Бренди, які використовують відеомаркетинг, ростуть на 49% швидше в щорічних прибутках, ніж інші бренди.
* Відео дає на 157% більше органічного трафіку від пошукових систем.
* 43% користувачів хочуть бачити більше відеоконтенту від маркетологів в майбутньому.
* Відвідувачі онлайн-магазинів, які дивляться відео, проводять на 2 хвилини довше на сайті і на 64% більше схильні зробити покупку, ніж інші користувачі.
* Відео в email-маркетингу може збільшити CTR на 90%.
* Задоволення від відеореклами збільшує купівельний намір на 97% і асоціацію з брендом на 139%.

Як залучити свого клієнта мрії за допомогою відеореклами в соцмережах

Відеореклама – це формат оголошення з найвищими показниками залучення в інтернеті. І оскільки перегляд відео на мобільних девайсах побив рекорди в 2018 році, все більше людей готові дивитися відеорекламу. Але її створення вимагає більше зусиль, ніж створення графічних оголошень, більшого бюджету і координації з великою кількістю людей. Також існує велика ймовірність зробити це неправильно і підірвати успіх всієї рекламної кампанії. Щоб забезпечити максимальну ймовірність успіху, digital-стратег компанії strategico Матео Гаспарелло створив інфографіку, в якій виклав важливі дії, які ви повинні зробити або уникнути в створенні відеореклами та її просуванні в соцмережах.

Нижче ми зібрали для вас вибірку найкориснішого

Створюйте відеорекламу з урахуванням того, що її будуть дивитися на мобільних девайсах.


Створюйте рекламу з вимкненим звуком.


Привертайте увагу користувача з першого кадру.


Показуйте бренди і продукти крупним планом.


Використовуйте створений користувачами контент (спочатку попросіть у них дозволу).


98% користувачів будуть скролити вашу відеорекламу в Facebook. Як же отримати більше переглядів і взаємодій? Просто: зробіть подачу реклами в зворотному порядку – спочатку привертайте увагу, потім пояснюйте, «чому» і «для чого».


Є найпопулярніші теми для відео в Instagram:

– мода та краса;

– їжа;

– музика;

– ТБ/фільми;

– хобі.


Використовуйте відеорекламу в LinkedIn для генерації b2b-лідів.
Структура відео повинна виглядати приблизно так:

– залучіть і утримуйте увагу користувача в перші 3 секунди;

– ідентифікуйте проблему або можливість: 3-15 секунд;

– опишіть рішення і чому воно буде корисним користувачу: 15-50 секунд;

– заклик до дії: фінальні 10 секунд.


Переваги відеореклами в Twitter: відвідувачі можуть натиснути на ваше відеооголошення і переглянути ваш сайт, поки відео відтворюється зверху.


За допомогою відеореклами в YouTube можна створити повноцінну відеоворонку продажів. Деталі – в інфографіці.

Оригінал статті

Підбір знімальної локації для зйомок

Підбір знімальної локації для зйомок

Правильний підбір локації для зйомок по праву вважається одним з ключових елементів рекламних відеороликів, фільмів або музичних кліпів. Важливо розуміти, що місце зйомки має великий вплив на кінцевий результат. Воно здатне перетворити відеоматеріал і розставити правильні акценти в сюжеті, але може і нашкодити, попутно знищуючи всі режисерські задуми.

Для того щоб підібрати локації правильно потрібно ретельно вивчити головну ідею відеоролика, розібрати його сценарій і проаналізувати мотиви. Тобто провести цілий ряд складних підготовчих робіт, щоб створити дійсно якісний продукт.

Підбір локацій – це складний процес, кінцевий результат якого залежить від спрямованості і художніх цілей проекту. Вибір потрібно зупинити на декількох варіантах локацій, і потім обрати найкращу.

Правильно підібране місце зйомок має великий вплив на глядача і допомагає відчути ідею відеоролика, а головне – глядач повірить в те, що відбувається.

Далі – детально про процес підбору локацій. Почнемо зі зйомок за межами приміщення.

ВИБІР МІСЦЯ ЗЙОМКИ ЗА МЕЖАМИ ПРИМІЩЕННЯ1. Ретельне вивчення сценарію
Команді потрібно вивчити сценарій майбутнього відеоролика, так як це допоможе не помилитися з правильним місцем зйомок. Оточення може бути найрізноманітнішим: природа, будівля що виділяється, історичне місце, набережна або міський пейзаж. Локація – допоміжна складова відео, і вона повинна допомагати в реалізації початкового задуму.

2. Визначення точного часу зйомки
Буває, що обране місце подобається сьогодні ввечері, а завтра вранці можна подивитися на нього з того ж ракурсу і подумати: «Що це взагалі таке?». Тому відбирати локації потрібно, орієнтуючись на те, як те чи інше місце буде виглядати в той час року і доби, коли будуть проводитися зйомки відеоролика.

3. Аналіз освітлення
Природне освітлення поза павільйоном або іншого приміщення – річ досить примхлива, так як значно змінюється протягом дня. У процесі підбору місця потрібно провести аналіз, коли сонце буває в зеніті, коли воно залишає свою пікову точку і коли сонце ховається за лінією горизонту. За допомогою отриманої інформації можна обчислити оптимальний початок зйомок для кожної окремо взятої сцени відеоролика.

4. Вибір варіантів джерел електропостачання
Для натурних зйомок і підключення освітлювального та знімального обладнання зазвичай використовують потужні генератори, які доставляться на майданчик.

5. Аналіз звуків навколо
У знімальному процесі не буває дрібниць, тому при виборі локацій потрібно ретельно прислухатися, щоб виявити сторонні шуми або потенційні дефекти звуку, які можуть ускладнити процес роботи.

6. Оформлення необхідної документації
Потрібно заздалегідь оформити всі необхідні дозволи на зйомку приватної власності, на вулицях міста та в будь-яких інших локаціях, щоб зйомки пройшли максимально комфортно.

7. Забезпечення комфорту команди
Важливо, щоб кожен член знімальної групи відчував себе комфортно під час самого процесу. Тому необхідно заздалегідь продумати всі можливі варіанти розміщення групи і облаштування таких просторів, як, наприклад, робоче місце для художників з гриму і костюмів.

8. Вибір варіантів харчування
Будь-який процес підбору локацій включає в себе організацію швидкого та смачного харчування на знімальному майданчику, так як харчування – це важливий аспект продуктивної роботи.
Далі переходимо до підбору локацій для зйомок в приміщенні.

 

ПІДБІР ЛОКАЦІЙ ДЛЯ ЗЙОМОК В ПРИМІЩЕННІУ процесі створення відеоролика часто виникає необхідність зйомки в певних інтер’єрах. Якщо мова йде про квартиру, то потрібно бути готовими знайти реальну квартиру для зйомок або побудувати декорації. При цьому важливо розуміти, що зйомка в квартирі може бути незручною через її маленьку площу, яка робить весь процес зйомки некомфортним. Але такий варіант обходиться дешевше декорацій.

Тепер поговоримо докладніше про зйомки в декораціях. Декорації для зйомок створюються на базі студій. Головною перевагою студійної зйомки є більш висока якість кінцевого матеріалу.
Якість відеоролика підвищується за допомогою декількох речей:
• Можливість виставлення ідеального світла на знімальному майданчику
• Оренда додаткового світлового обладнання
• Оренда реквізиту при необхідності
• Зручно організований робочий простір, яке не обмежене жорсткими рамками

Дуже часто рекламні ролики необхідно зняти в будь-якому офісі, але звідси виникає відразу декілька проблем: не кожен офіс співвідноситься з ідеями режисера і ідеєю самого відеоролика, співробітникам доводиться відволікатися від своєї роботи, знижуючи власну продуктивність. Ідеальним рішенням такої ситуації стануть зйомки в студії. В такому випадку готові декорації створять необхідний зовнішній вигляд офісу, співробітникам компанії ніхто не буде заважати працювати, а можливі дійові особи відеоролика зможуть просто під’їхати в саму студію.

Але в тих випадках, коли необхідно створити унікальний продукт – готові декорації не підійдуть, тому в таких випадках потрібно відеоролики знімати в павільйоні. Головною відмінністю павільйону від студії є відсутність декорацій. Вони створюються під конкретний проект і такий стан справ гарантує вашому відеоролику абсолютну оригінальність.

Створення декорацій в павільйоні схоже зі створенням декорацій театральних. Але є одна суттєва відмінність – декорації для павільйонів будуються таким чином, щоб була можливість знімати з будь-якого боку, а не тільки «від глядача». А для зручності знімальної групи стіни в павільйоні можуть бути повністю розібрані.

Джерело: Artcreators

Як біографічні відео облагороджують ваш бізнес

Як біографічні відео облагороджують ваш бізнес

Успіх бізнесу зазвичай описується фактами та цифрами прибутку, щорічним зростанням, бюджетом. Ці деталі є критичними, проте успіх організації залежить також від більш абстрактного фактору: емоційного внеску.

Люди повинні розуміти – для чого їм потрібно інвестувати у ваші продукти чи сервіс. Коли вони не відчуватимуть зв’язку із вашим брендом, вашій компанії не буде можливості досягати прогресу. Емоційний внесок в цілому відіграє також ключову роль. Працівники повинні відчувати мотивацію, для того, щоб могти будувати бізнес та вдосконалюватися.

Біографічні відео долучають людей до вашого бренду. Бачити емоції та висловлення членів вашої команди, це дає можливість глядачам відчути близькість та довіру у вашій організації. Із цим емоційним внеском, ви матимете більше людей – як внутрішньо, так і ззовні, які підтримуватимуть вашу організацію та допомагатимуть їй рости.

Що таке Bio Video для працівника?
Ось воно, від Sofala по нашій команді маркетологів:

Відео bio – це спосіб для працівників відрекомендувати себе у професійному контексті, в такому як загальні збори, конференція, на вашому вебсайті, у соцмережах, чи через е-мейл. Воно підсумовує їхні ключові якості, то ж глядачі зможуть отримати краще відчуття їхніх зацікавлень, сильних сторін та іншого.

Типове bio-відео працівника повинне містити професійні деталі, щоб показати як дана особа може підійти даній організації. Приклади цієї професійної інформації включають:
-посаду
-роки досвіду у цій сфері
– сфери спеціалізації (й)
В той самий час bioвідео працівника повинне містити персональні деталі, щоб надати повну картину їх інтересів. Чути як працівники спілкуються про їх життя поза компанією, дає можливість побачити їх відношення до компанії.

Працівники можуть описувати:
– звідки вони
– про свою сім’ю та друзів
– про свої улюблені активності поза роботою
У Vyond просять кожного нового працівника створити “вступне відео” у їхній перший тиждень, щоб уся команда змогла пізнати їх краще.

Крім того, що ці відео допомагають пізнати новеньких краще, ці відео можна використати будь-ким, щоб залучити людей з зовнішнього середовища та збудувати імідж вашого бренду.

Як долучитися до Video Bios
Відео bios – це потужний шлях до поширення вашого бренду. Не залежно від того, чи глядачі є працівниками із компанії чи потенційними керівниками, споглядати та слухати членів команди, їхніх манер, голос і інше – може допомогти вашій компанії почуватися більше сумісною, звичною, та автентичною.

Ось кілька сфер, де ви можете очікувати побачити video bios у бізнес-контексті:
– комунікація з клієнтом: ділитися video bios працівників із клієнтами допомагає побудувати впевненість у вашій команді та тому, як працює ваш бізнес.
– конференції: якщо ви проводитимете конференцію, поділіться вашим video bio із присутніми на конференції заздалегідь, щоб зробити розголос події та познайомити усіх між собою.
– командна співпраця: ділитися video bios всередині вашої компанії допомагає швидко побудувати раппорт, тож кожен почуватиметься затишно та зацікавленим у співпраці команди.
У кожній із цих сфер, video bios робить ваш бізнес більш доступним та дружнім, то ж більше людей – як всередині компанії, так і з зовнішнього середовища – хочуть підтримувати її та вас.

Коннект із Клієнтами
У світі онлайн-діяльності, бізнес веде стосунки із Клієнтами швидше віртуально, аніж особисто. Проте, типові шляхи онлайн-спілкування — email, соцмедіа — часто не є на стільки персональними як зустріч вживу.

Відео bios – це потужний шлях побудувати комунікацію із клієнтами онлайн. Його відрізняє те, що відео захоплює емоції та експресію членів вашої команди. Із цими персональними деталями, video bios напрацьовує довіру та впевненість клієнта у вашій компанії, так як вони дізнаються більше про ваших працівників.

Ось кілька ключових шляхів, якими ваша команда з продаж, саппорт-команда та інші члени команди можуть дистрибутувати video bios, щоб коннектитися із клієнтами, слідуючи такому скрипту:
соцмедійні кампанії: використовувати соцмедіа-рекламу із bio videos працівника, щоб привабити цільових керівників. Споглядати та слухати членів команди – це додасть впевненості глядачам у вашій компанії та підштовхне їх клацнути, щоб отримати більше інформації. Онлайн відео платформа господаря Brightcove застосовувала цю тактику для характеризації свого Account Director із video bio у своїй Facebook-рекламі.
“About us” сторінки: включає video bios вашої команди на вашому сайті у розділі About Us page, щоб відрекомендувати нових відвідувачів та керівників вашій компанії. Агенція нерухомості AQUILA характеризує членів своєї команди із video bios на їхній сторінці “About AQUILA”.
підписи до Email’ів: працівники, особливо з відділу продаж, постійно надсилають листи людям, які не завжди знайомі із вашим бізнесом. Додавання video bio у підпис до е-мейлу додає впевненості, що ви залишите хороше перше враження на кожного, з ким контактуватимете. Як приклад, акаунт менеджер компанії TechSmith на записі екрану включає video bio у свій підпис до е-мейлу. Ось, як вони створювали таке відео до підпису.послідувальні е-мейли: коли один із членів вашої команди хоче відрекомендувати себе клієнтові, для нього може бути дуже хорошим варіантом поділитися відео bio. Відправка відео залишить позитивне перше враження на клієнтів, перш ніж вони зустрінуться. Компанія поведінкового маркетингу SaleCycle, для прикладу, має е-мейли представників сейлз відділу з video bio для їх клієнтів, як тільки вони домовляться про представлення продукту демоверсії.еmail кампанії: відправляйте потік еmail’ів із video bios, для того, щоб відрекомендувати ключових членів вашої команди для уже існуючих клієнтів. Brightcove додав “Meet Your Account Manager” (“зустрінь свого аккаунт-менеджера”) кампанію, щоб відрекомендувати представника даного відділу з допомогою відео для вже існуючих клієнтів.

Використовуючи ці методи поширення, ви можете ділитися video bios ваших членів команди із клієнтами, щоб збільшити їхню впевненість у вашому бренді та підвести їх до співпраці із вашим бізнесом.

Коннект із відвідувачами Конференції
Крім онлайн-комунікації, ви можете також контактувати з вашими потенційними клієнтами face to face, спілкуючись на конференції. Те, що ви ділитимитеся своєю експертизою із відвідувачами конференції мотивуватиме їх дізнаватися більше про вашу компанію та долучатися до вашого бізнесу.

Щоб підготувати аудиторію перш ніж ви почнете говорити, поділіться вашим video bio із ними. Як вони чутимуть про ваш бекграунд та спеціалістів, це дасть їм можливість зрозуміти контекст вашої розмови. Чим більше глядачів зрозуміє ваші спецзнання і те, чому вас запросили на спіч, тим більш зацікавлені вони будуть у вашій сесії.
Більше того, поділіться відео bio перш ніж ви говоритимете. Це будує емоційний зв’язок на конференції із вашою аудиторією. Після того як вони дізнаються про ваші персональні деталі—вашу поведінку, голос, історію через відео bio, відвідувачі конференції відчуватимуть близькість з вами, що допоможе їм відчувати залученість до вашої розмови.

Ось кілька шляхів як поділитися вашим video bio із відвідувачами конференції, перш ніж ми говоритимете:
– поговоріть про те, щоб поширювати відео. Можете запропонувати відвідувачам ділитися вашим відео на вебсайті конференції або ж на їх соцмережевих аккаунтах.
– домовтеся із вашою компанією ділитися ним. Якщо ви впевнені, що цільовою аудиторією буде та, яка дотична до бізнесу вашої компанії, попросіть вашу компанію поділитися вашим відео bio у соцмережах як промо для вашого спічу.
– продемонструйте video одразу перед вашою розмовою. Попросіть на конференції (перш ніж ви вийдете в ефір) прокоментувати ваше відео bio. Продемонструвати його, перед тим як ви говоритимете, допоможе стисло передати ваш бекграунд-інформацію та представити себе аудиторії.

Діліться своїм відео bio тижні наперед або ж одразу перед вашим виступом, презентування його перед вашою аудиторією залишить сильне, позитивне перше враження. Відчуття наче вони вже вас знають, відвідувачі конференції будуть готові слухати та будуть з нетерпінням чекати почути більше про вашу компанію, після того як подивляться ваше відео bio.

Коннект із Вашою Командою
Поряд із тим, щоб отримувати підтримку від ваших клієнтів, працівники вашої компанії повинні також відчувати себе емоційно пов’язаними із вашим бізнесом, щоб процвітати. Без цього відчуття єдності, член команди не буде змотивованим у довгій перспективі працювати плідно, щоб допомагати компанії рости.

Поширення відео bios всередині вашої команди допомагає працівникам почуватися більш тісно пов’язаними із компанією, особливо на початках долучення. Якщо ви представите нових представників решті команди за допомогою відео bios, це вам допоможе швидко встановити відчуття близькості/знайомості.

У Vyond кожен новий член команди проводить час протягом своїх перших днів роботи, вивчаючи як використовувати Vyond та створюючи коротке біографічне відео, щоб надіслати цілій компанії. Це відеопредставлення допомагає нам дізнатися про нову людину — та цей віртуальний контакт допомагає нам будувати стосунки з міжнародною командою, та у свою чергу, покращувати розвиток продукту.

Ділитися video bios всередині вашої команди – це зміцнення стосунки в команді. Коли у команді тісніші відносини та дружня атмосфера, працівники тішаться бути частиною вашого бізнесу та працювати довго, щоб зробити компанію ще кращою.

Коннектіть Людей із Вашим Бізнесом через Video Bios
Емоційні та динамічні, video bios посилюють/зміцнюють основні стосунки у вашій компанії. Чи це працівник, чи клієнт, глядачі, які спостерігають за розмовою про будь-якого працівника компанії, його життя, роботу та інше, сприйматимуть ваш бізнес ближче. Із відчуттям пов’язаності, вони будуть емоційно долученіші до вашого бізнесу та готовими вкласти у довготривалий успіх компанії.

Як відстежувати статистику по YouTube за допомогою Google Analytics

Як відстежувати статистику по YouTube за допомогою Google Analytics

YouTube – один з найбільш відвідуваних сайтів у світі. В даний час відеохостингом користується більше мільярда людей – близько третини всіх інтернет-користувачів, що генерують мільярди переглядів. Широко відомий формат YouTube і його активна присутність в мережі зробили цей майданчик потужним активом для практично будь-якої маркетингової стратегії. Відео, які стають вірусними, дозволяють досягати користувачів не тільки YouTube, але і соцмереж, таких як Facebook, а також ранжуватися за цільовими ключовими словами в Google.

На сьогоднішній день ні у кого немає сумнівів в тому, що відео – це ефективний спосіб для з’єднання компанії з цільовою аудиторією. Ми бачимо, як все більше брендів інвестують у виробництво відеоконтенту і рекламу на YouTube в рамках своїх маркетингових стратегій.

Однак, як і в разі будь-якої іншої маркетингової платформи, всі ми хочемо знати, які з наших зусиль дають найкращий результат. Google Analytics є відмінним доповненням для YouTube, що дозволяє відстежувати те, як користувачі взаємодіють з вашим каналом. Маючи в своєму розпорядженні ці дані, ви зможете більш ефективно планувати свої дії і отримувати більш високі результати. З цієї статті ви дізнаєтеся, як відстежувати трафік з YouTube за допомогою Google Analytics.

1. Створіть в Google Analytics новий ресурс
Це робиться так само, як і під час налаштування відстеження для сайту. Спочатку увійдіть в свій аккаунт в Google Analytics. Потім перейдіть на вкладку «Адміністратор» (Admin) і в спадному меню в стовпці «Ресурс» (Property) виберіть пункт «Створити ресурс» (Create new property).

Введіть назву YouTube-каналу і його URL. Потім заповніть решту полів і натисніть «Отримати ідентифікатор відстеження» (Get Tracking ID).Унікальний ID буде згенеровано на наступній сторінці:Запишіть отриманий ID або ж залиште вікно відкритим, оскільки він вам знадобиться пізніше.

2. Додайте ID відстеження в YouTube-аккаунт
Ввійдіть в аккаунт YouTube, натисніть на значок каналу в правому верхньому кутку і виберіть «Творча студія». Потім натисніть на лінк «Додатково».У нижній частині сторінки ви побачите поле, в якому потрібно буде ввести ідентифікатор відстеження Google Analytics, отриманий на попередньому кроці:Просто скопіюйте ID в це поле і натисніть кнопку «Зберегти». Тепер ви зможете відслідковувати статистику по глядачам свого YouTube-каналу прямо з облікового запису Google Analytics.

Налаштування Google Analytics для YouTube-каналу – це лише перший крок. Реальну ж цінність несуть метрики, які ви тепер зможете бачити.

Загальна ситуація на каналі
Основна статистика по каналу буде доступна прямо з панелі управління Google Analytics. Для початку виберіть YouTube-канал з числа доданих ресурсів:Тепер ви зможете бачити наступні дані:

 • Обсяг трафіку за останні 7 днів;
 • В який час користувачі відвідують ваш канал;
 • З яких джерел ви отримуєте відвідувачів;
 • Географічне розташування ваших користувачів;
 • Пристрої, які використовуються для відвідування вашого каналу;
 • Показники утримання користувачів.

Панель управління також дозволяє отримати більш детальну інформацію по кожному з цих пунктів.

Як люди знаходять ваш канал
Відео, які ви публікуєте на YouTube, можуть поширюватися по різним платформах, таким як соціальні медіа, включаючи Twitter і Facebook. Якщо ваші відео належним чином оптимізовані, вони також можуть ранжуватися в Google за певними ключовими словами. Це відкриває перед вами додаткові можливості для охоплення цільової аудиторії.

Щоб побачити, як користувачі знаходять ваш YouTube-канал, натисніть на вкладку «Джерела трафіку» (Acquisitions) в меню зліва і виберіть «Джерело / канал» (Source / Medium Report):При бажанні тут ви також зможете переглядати такі метрики, як показник відмов, середня тривалість сеансу і коефіцієнт конверсії. Якщо ви побачите, що користувачі приходять з конкретної соціальної мережі і цей трафік добре конвертується, то основні зусилля треба буде зробити щодо цього каналу.

Як користувачі взаємодіють з каналом
Щоб побачити, як користувачі взаємодіють з вашим каналом, натисніть на вкладку «Аудиторія» (Audience) в меню зліва і виберіть «Огляд» (Overview):У міру публікації все більшої кількості контенту ви почнете бачити, як користувачі з ним взаємодіють. Наприклад, якщо середня тривалість сеансу дуже коротка, то це говорить про недостатнє залучення.

Географічна розбивка відвідувачів каналу
Хочете подивитися, як поводяться користувачі з різних регіонів? Перейдіть на вкладку «Аудиторія» і відкрийте «Географія»> «Звіт про географічне розташування» (Geo and Location):Як використовувати цю інформацію? Якщо ви побачите, що більшість ваших користувачів проживає в певному регіоні, то логічним буде розглянути питання створення більш локалізованого контенту.

Які відео користуються популярністю
Оскільки Google Analytics розглядає кожне відео як веб-сторінку, ви можете переглядати загальну статистику по окремим відео. Для цього натисніть на «Поведінка> Контент сайту» (Behavior and Site Content), а потім виберіть «Всі сторінки» (All Pages):Запропоновані метрики дозволять визначити, які відео є найбільш популярними. Знаючи, який контент краще ваші користувачі сприймають, ви зможете створювати схожі матеріали, щоб підвищити показники залучення аудиторії. Крім того, визначивши теми, які не викликають відгуку у глядачів, ви зможете перенаправити свої ресурси на більш затребувані питання.

Замість висновку
У статті ми розглянули лише кілька прикладів того, які дані можна отримати за допомогою Google Analytics. Насправді їх набагато більше.

Якщо ви плануєте зробити відеоконтент частиною свого бізнесу, ви повинні знати, які зусилля приносять максимальну віддачу. Відстежуючи свій канал в Google Analytics, ви зможете не тільки бачити поточну ситуацію по ваших відео, але і приймати більш зважені і засновані на даних рішення.

Відеоконтент на Facebook: підвищуємо залучення

Відеоконтент на Facebook: підвищуємо залучення

Турбуєтеся про те, що останні зміни в алгоритмі стрічки вплинуть на перегляди ваших відео в фейсбуці? Шукаєте підказки, як знімати відео, що провокують осмислені коментарі? Ми переклали для вас статтю з блогу SocialMediaExaminer. Ви дізнаєтеся, як створювати в Facebook відео, які згенерують під вашими постами вдумливе спілкування, необхідне для того, щоб залишатися видимим в стрічці новин.

Як зміни в стрічці новин впливають на видимість відео
Рецепт гарного відеомаркетингу простий. Використовуйте різні типи відеоконтенту для досягнення конкретних цілей – наприклад, публікуйте відеоогляди продукту для прямих продажів. При цьому меседж кожного вашого відео- повідомлення повинно бути на мові соціальної платформи. Для інстаграма це будуть візуально красиві Сторіс з певним хештегом – як приклад.

Маркетологи витратили кілька останніх років на вивчення мови і особливостей Facebook, але тепер ландшафт змінився.

Facebook Zero (останнє оновлення платформи) привнесло деякі зміни в ті знання, якими ми володіємо про місце відео у всьому різноманітті контенту в Facebook. Оновлення націлене на заохочення осмисленого спілкування між людьми. Так як Facebook починає показувати контент, заснований на людських зв’язках і здатність провокувати спілкування, користувачі будуть бачити більше контенту від друзів і менше від компаній.

У зв’язку з цим, відео розглядається як пасив, тому що не породжує стільки обговорень, скільки створюють інші типи контенту; тому воно буде показано в стрічці набагато рідше. Чи означає це, що більше не варто вкладатися в створення відео для Facebook? Зовсім ні. Це лише означає, що вам доведеться підвищити його якість, так як конкуренція між компаніями стане набагато більш гострою.

І ось що можна зробити, щоб виділитися.

# 1 Вибирайте формати відео, які підвищують залучення на Facebook
Раніше мова йшла про спеціальну мову, якою розмовляє аудиторія Facebook. Коли справа доходить до відео, ця мова визначається форматом відео, який ви використовуєте, щоб достукатися до цієї аудиторії. Тому, коли ви створюєте відео для Facebook, такі відео повинні стовідсотково генерувати спілкування і залучення.

Відео в форматі Live
Facebook стверджує, що відео в форматі live дивляться в 3 рази довше і коментують в 10 разів більше ніж будь-який інший тип відео на платформі. І в ситуації зі змінами алгоритму новинної стрічки ці коментарі можуть значно підвищити ваше органічне охоплення.

Можна використовувати live відео для потокового мовлення з різних подій, організувати з його допомогою сесію запитань і відповідей або презентувати новий продукт.

Освітні відео
Правильний спосіб викликати інтерес у аудиторії та залучити їх до діалогу в коментарях – це дослідити проблему, яка хвилює людей. Обговорення проблеми завжди викликає масу відгуків і підвищує залучення в бренд. Люди почнуть бачити в вас авторитет, і їх довіра до вас буде зростати з публікацією кожного відео. Використовуйте освітні відео, щоб показати рішення проблеми або якусь концепцію, з якими люди у вашій області стикаються найбільш часто.

Приклад:

Сторіз про компанію
Facebook завжди бачив своєю місією об’єднання людей і створення спільнот, так що ще один спосіб дати вашій аудиторії відчути себе частиною компанії – це показати, що відбувається за лаштунками. Запросіть людей до себе «додому». Виставляючи команду і їх щоденні обов’язки перед камерою, ви показуєте справжнє людське обличчя свого бренду і ділитесь цінностями, а це завжди дозволяє людям стати на крок ближче.Можна використовувати відео про компанії, щоб представити нового члена команди, показати, як виготовляється продукт або як виконується замовлення від розміщення в системі до отримання клієнтом.

Відеоінструкції
Навчальні відео, в яких крок за кроком показується, як вирішити конкретну проблему, найбільш популярні на будь-якій платформі. І оскільки у багатьох людей виникнуть свої варіанти проблеми, такі відео неминуче спричинять за собою безліч запитань і обговорень в коментарях.

Використовуйте відеоінструкції (або мануали), щоб показати як розмістити замовлення, вирішити проблему або налаштувати ваш продукт.

# 2 інвестуйте в дизайн відео, щоби монетизувати залучення
У всіх соціальних мереж своя особлива мова для відео, але це не означає, що певні речі однаково добре працюють для відео на всіх платформах. Існують спеціальні технічні та аудіовізуальні аспекти, які довели свою ефективність на Facebook, так що візьміть собі за правило користуватися ними.

Стислість – сестра таланту
Раніше Facebook стверджував, що довжина відео не так важлива, як його здатність розповісти історію. Так, сторітеллінг життєво необхідний, але чим краще у вас вийде знімати відео довжиною не більше 2-х хвилин, тим більшого ви досягнете з його допомогою.

Чому? Люди досить швидко втрачають інтерес, особливо в соцмережах.
Коротке відео зобов’язує зберігати історію простою і підвищує шанси того, що люди додивляться його до кінця.

Додайте родзинку в самому початку
Беручи до уваги той факт, що Facebook автоматично програє відео в беззвучному режимі, ваші шанси привернути увагу ЦА багато в чому залежать від картинки.Поставте кращий кадр на заставку відео. Щоб розпалити інтерес, включіть помітні або дивні зображення в відеоряд, використовуйте нестандартні кути огляду камери або прискорену зйомку.

Субтитри в кожному відео
Завдяки беззвучному автопрограванню люди звикли до перегляду відео без слів. Субтитри дозволяють звернути найбільшу увагу на саму суть вашого повідомлення. Готуючи субтитри, пам’ятайте про те, що потрібно використовувати ключові слова. Це допоможе залучити ще більше уваги до змісту вашого послання. Не перестарайтеся з ефектами.

Історія (ваш посил) – це найважливіша частина відео. Не намагайтеся бути надто креативним в процесі редагування і накладання ефектів. Це може перешкодити сприйняттю головної думки.

Простота – запорука успіху в даному випадку. Нехай історія буде оригінальною і говорить сама за себе.

 

# 3 Інвестуйте в покази стрічки новин
Якщо Facebook Zero і прояснює щось прямо з порогу, так це те, що Facebook хоче, щоб бізнес-компанії платили за покази. Якщо ви ще не платили за рекламу на цій платформі, то ось у чому суть. Система пропонує кілька різних варіантів, які допоможуть окупити час і гроші.

По-перше, ви можете визначити серію ключових таргетингових характеристик для більш точного досягнення бажаної аудиторії. Ви також отримаєте цінні дані про свої відео, їх перегляди і залучення. Наприклад, скільки 3-х і 10-секундних переглядів отримало кожне відео, скільки грошей коштували вам ці перегляди і кількість повних або часткових переглядів всього відео.

Ви навіть можете вийти в нуль за показниками своїх відео в кожному сегменті аудиторії. Можливо, молодь віддає перевагу коротким динамічним відео, а доросла аудиторія – довшим.

Всю цю інформацію можна знайти на платформі Facebook Ads. І вона коштує тих грошей, що ви витратите на рекламу і показ в стрічці новин. Ці дані можуть допомогти вам оптимізувати відео і налаштувати їх під конкретні цілі, збільшивши залучення і охоплення. А оскільки Facebook бере до уваги всі ці показники, ви просто не можете дозволити собі не витратити на це гроші.

 

Висновок
Ландшафт Facebook-а, звичайно, змінився, але основні моменти, що визначають залучення в відео, залишилися колишніми. Візьміть до уваги поради вище, щоб створювати відео, які змусять ваших підписників говорити з вами і про вас.

І так як Facebook Zero – це в першу чергу залучення і осмислене спілкування, можна з упевненістю сказати, що вам знадобиться залучення такої високої якості, якого ще не було (і декілька сотень для інвестицій).